ActiveGeoScience 2024 - Konferencja Kół Naukowych i Aktywnych Studentów W-6, Wrocław 22.04.2024

Data: 22.04.2024

ActiveGeoScience 2024 - Konferencja  Kół Naukowych i Aktywnych Studentów W-6, Wrocław 22.04.2024

tlo_wydarzenia_2_1.png

program.png

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych 22 kwietnia 2024, na wyjątkową konferencję poświęconą Kołom Naukowym i Aktywnym Studentom W-6 - ActiveGeoScience 2024

Chcecie dowiedzieć się więcej o projektach, realizowanych przez Koła Naukowe na Wydziale Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) PWr posłuchać ciekawych historii z pola badań serdecznie zapraszamy wszystkich studentów!

Po konferencji w świat kinematografii zabierze nas Studencki Wirtualny Klub Filmowy - Virtual Movie Club PWr.